Андріївка - рідна та неповторна!

11 вересня яскраво і незабутньо, по-справжньому святково відзначила День села Андріївка, якій виповнився 361 рік. О 9.00 учні Андріївської школи поклали квіти до пам’ятників засновнику Андріївки Андрію Сологубу і загиблим односельчанам, які визволяли село за часів Другої Світової війни. 

ПРОДОВЖИЛИ програму святкового дня спортивні змагання з боротьби дзюдо, футболу і волейболу. Перші місця з футболу і волейболу, кубки та золоті медалі господарі змагань залишили у себе. Друге місце з футболу посіла команда з селища Розлив, друге місце і комплект срібних медалей з волейболу отримала команда з Великої Новосілки. Третє місце і бронзові медалі з футболу дісталися команді з села Дачне, а у волейбольних змаганнях бронзові нагороди виграла команда з села Костянтинопіль.

Опівдні почався турнір серед стронгменів. Привітав усіх односельчан зі святом депутат Волноваської районної ради Сергій Васильович Назаренко. На святі були присутні гості: Петрова Людмила Василівна - голова Великоновосілківської селищної ради та депутат Волноваської районної ради Сергій Дмитрович Кирилов. Завітали до нас на змагання стронгмени з Кривого Рогу, Маріуполя і Запоріжжя. Наші місцеві стронгмени показали відмінні результати. Олександр Корда здобув перемогу серед любителів, це вже друга його перемога на подібних турнірах. А на аматорському рівні в парному змаганні переміг Олександр Симоненко.

Висловлюємо подяку Сергію Володимировичу Покадько - керівнику Веселівського районного осередку Всеукраїнської громадської організації «Федерація Стронгмену України» Запорізької області.

Справжньою окрасою Дня села стала тригодинна концертна програма “Андріївка. Рідна, Неповторна, Єдина!”, яку Андріївський сільський будинок культури вже не вперше провів спільно з Андріївською публічною бібліотекою-філією.

Висловлюємо подяку Оксані Іванченко, яка зажди нам допомагає у проведенні заходів. Староста округу Анатолій Михайлович Іванченко нагородив видатних людей села Андріївка, а глядачів радували номерами художньої самодіяльності солісти Андріївського СБК та колективи: вокальний фольклорний колектив “Вечорниці”(керівник Тетяна Доценко), танцювальний колектив “Перлини Андріївки” (керівник Юлія Корда), вокальна студія “Нота” (керівник Іван Алексєєв).Порадували своїми виступами гості з Богатирського сільського Будинку культури: вокальні колективи “Щасливий випадок” , “Тріоніт” та солісти Нелі Ніколаєва та Тетяна Тодурова. Не обійшлося і без гостей з Великої Новосілки. Свою творчість андріївцям дарували: Народний вокальний колектив “Намисто” і інструментальний ансамбль “Сувенір”. Завершилося свято запальною дискотекою та святковим салютом. Висловлюємо подяку: за підготовку та оформлення прекрасної святкової фотозони та оформлення сцени Рябко Надії та усьому колективу дошкільного навчального закладу Андріївки, Босак Тетяні та учням Андріївського середнього закладу освіти за надану допомогу. Дякуємо за допомогу в організації спонсорам свята: Назаренку С.В, Назаренко Т.А, Хіргій А.С, Косолапу О.Д, Нікітенку М.Г, Нікітенко В.І, Іванченку В.І, Іванченко А.М, Лозовському Е.О, Кравченку О.О. Дякуємо усім глядачам, які прийшли та святкували разом із нами. До зустрічі на наступних наших заходах!

НА ФОТО: моменти сільського свята.