Коли є підтримка, і на душі теплішає, і почуваєшся впевненіше

Другий місяць осені розпочався з особливої дати: 1 жовтня в усьому світі відзначається день людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана.  Це день людей, найбільше багатство яких – досвід, знання, уміння, мудрість. Це люди того часу, в якому понад усе були честь, вихованість, толерантність – ті духовні якості, завдяки яким вони гідно пройшли всі життєві випробування.

З нагоди такої дати підопічних Територіального центру соціального обслуговування відвідали заступник голови Великоновосілківської селищної ради М .В. Харітонова та голова Великоновосілківської районної ради ветеранів В.В. Тараш. До представників старшого покоління з вітальним словом звернулася Маргарита Вікторівна, яка передала по бажання здоров’я,  довголіття, добра, залишатися молодими душею від селищного голови Л.В. Петрової та вручила всім мешканця Центру солодкі подарунки.

Районна рада ветеранів належить до тих організацій, які підтримують ветеранів протягом усього року. Але акція, яку вони проводять напередодні Дня людей похилого віку, є традиційною. От і цього разу людям старшого покоління всіх трьох громад було роздано 180 подарункових наборів на суму 27 тисяч гривень, а солодких подарунків для підопічних територіального центру придбали на 1800 гривень.

Як розповіли під час спілкування самі мешканці Центру, їм допомагають чимало добрих людей. Особливо вдячні вони медикам, які за потреби  одразу відгукуються на виклик, закладам освіти громади, які зібрали  і передали для харчування багато консервованої продукції, прихожанам Георгіївської церкви за допомогу продуктами та одягом. «Коли є така підтримка, то й на душі стає тепліше, і почуваєшся впевненіше», вважають ветерани.