Акція. Збережемо історію району разом!

Шановні земляки!

17 липня 2020 Верховна рада України прийняла Постанову «Про утворення та ліквідацію районів». Час - швидкоплинна річ, і ті події які сьогодні є яскравими, з часом стираються з пам’яті.

На жаль, наш рідний Великоновосілківський район перестає існувати як окрема адміністративно – територіальна одиниця, а ввійде до складу Волноваського району.

Задля збереження пам’яті про видатних людей району, їхнього досвіду, напрацювань, досягнень Великоновосілківська районна рада вирішила започаткувати акцію «Збережемо історію району разом!» і просить долучитися до неї всіх небайдужих жителів Великоновосілківського району.

Звертаємось до всіх земляків, патріотів своєї малої батьківщини, істориків, краєзнавців, старожилів району, молоді з проханням підтримати цю ініціативу. Просимо надавати до виконавчого апарату Великоновосілківської районної ради текстові та фото- матеріали, спогади, свідчення з життя, становлення і розвитку району, а також людей, які відіграли  в його історії  значущу роль.

Всі надані матеріали будуть опубліковані в газеті «Сільський край» та на офіційному сайті районної ради, а в подальшому зведені до загального збірника.

Інформацію просимо надсилати на електронну адресу 24646008@mail.gov.ua. Телефон для довідок: (06243) 21-1-55.