Шановні клієнти центру зайнятості!!

На час карантину Великоновосілківський районний центр зайнятості продовжує працювати в штатному режимі з введенням порядку тимчасового максимально дистанційного обслуговування клієнтів.

Усім, хто має намір зареєструватися в центрі зайнятості як безробітний, радимо це здійснити через засоби електронного зв'язку і скриньку для кореспонденції, розміщену біля входу в приміщення центру зайнятості, надавши копії необхідних документів, відповідні заяви і обов'язково контактні дані (телефон).

Зразки заяви та бланки розташовані біля скриньки для кореспонденції. Обробка документів проходить щодня, за результатами чого з клієнтом зв'яжеться фахівець центру зайнятості, який спеціалізується на питанні, що цікавить Вас. Якщо виникли труднощі при заповненні документів, можна викликати фахівця центру зайнятості по телефону 21400.

Перелік основних документів для підтвердження наміру реєстрації в якості безробітного:

- паспорт громадянина України або інший документ, що засвідчує особу і підтверджує громадянство України (копія);

- довідка про привласнення реєстраційного номера облікової картки платника податків (копія);

- трудова книжка, цивільно-правовий договір або документ, що підтверджує припинення останнього виду зайнятості (копія усі сторінки);

- документ про освіту (копія).

Якщо для реєстрації будуть потрібні додаткові документи, передбачені для окремих категорій громадян, про це окремо повідомлять в телефонному режимі або засобами електронного зв'язку. З тими, хто вже зареєстрований як безробітний, фахівець комунікуватиме засобами телефонного або електронного зв'язку відповідно до наданих контактів при реєстрації. Якщо контактні дані клієнта змінилися або він хоче їх актуалізувати, йому рекомендують зв'язатися зі своїм кар'єрним радником або через телефон центру зайнятості : 21400, 21569

На період карантину віддається перевага взаємодії з кар'єрним радником без відвідування центру зайнятості, тобто в дистанційному режимі (по телефону або по електронній пошті). За бажанням припинити реєстрацію в службі зайнятості в період дії карантину необхідно подати відповідну заяву поштою, через скриньку для кореспонденції або по електронній пошті (скан-копія) з подальшим підтвердженням на паперових носіях. Телефони і електронні адреси центру зайнятості :

- з питань реєстрації і пошуку роботи : 21400, 21569, velnovcz@donocz.gov.ua

- кар'єрні радники: 21400, 21569, velnovcz@donocz.gov.ua

- рекрутинг (підбір роботи) : 21400, 21569, velnovcz@donocz.gov.ua

- перенавчання, ваучер, відкриття власної справи, семінари : 21400, 21569, velnovcz@donocz.gov.ua

- взаємодія з працедавцями: 21400, 21569, velnovcz@donocz.gov.ua

- гаряча лінія: 21400, 21569