Із зали суду

Громадянин П. вирішив поїхати до м. Запоріжжя у особистих справах. Заїхавши до магазину, розташованого у: с. Богатир та перебуваючи у торгівельному залі, помітив на прилавку гаманець. Переконавшись, що за ним ніхто не спостерігає, викрав його з грошовими коштами у сумі 13000 грн. Після затримання вину визнав, щиро розкаявся.

Суд враховув ступінь тяжкості вчиненого злочину, конкретні обставини, за якими вчинений злочин, особу винного, наявність обставин, які пом'якшують покарання обвинувачуваного та призначив гр. П. покарання у вигляді 3 місяців арешту.

***

Громадянка С. перебувала в с. Старомайорське. В ході розмови з гр..Ж. у С. виник протиправний умисел, спрямований на заволодіння чужим майном, а саме грошовими коштами шляхом обману, під приводом проведення ритуалу допомоги її сину. а саме зняття порчі. Реалізуючи свій злочинний намір, під час проведення ритуалу С. схилила потерпілу передати їй грошові кошти в розмірі 900 доларів США. Потерпіла, будучи введеною в оману, грошові кошти передала.

Таким чином, дії гр.С. кваліфікуються за ч.1 ст.190 КК України як заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство). Гр. С. визнано винною у вчиненні кримінальних правопорушень та призначено  їй покарання у вигляді штрафу у розмірі 1190 грн.

За матеріалами Великоновосілківського районного суду.