До 85 річниці заснування Донецької області та 90-річчя юннатівського руху на Донеччині «Природничий калейдоскоп»: події та враження

З 7 по 9 квітня 2017 року в м. Краматорську відбувся обласний фестиваль «Природничий калейдоскоп», присвячений 85-й річниці  заснування Донецької області та 90-річчю юннатівського руху на Донеччині.

Фестиваль проводився з метою підтримати обдарованих дітей та молодь, які займаються природоохоронною та просвітницькою діяльністю в екологічній сфері.

Великоновосілківський район на фестивалі представляли вихованці районної станції юних натуралістів, учні Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ст. на чолі з директором райСЮН Мамукою Н.В., та  учні Піддубненської ЗОШ І-ІІІ ст. -- вихованці Донецького обласного еколого-натуралістичного центру, переможці Всеукраїнських конкурсів у супроводі керівників гуртків і методиста Донецького облЕНЦ Гнибіди О.А.

Значимості фестивалю додала присутність почесних гостей: директора департаменту освіти і науки Донецької ОДА Оксенчук Н.В, представників департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА, Держагентства водних ресурсів України,  національного парку «Святі гори».

Грамоти департаменту освіти і науки за заслуги в реалізації державної політики в галузі освіти еколого-натуралістичного спрямування, екологічному вихованні підростаючого покоління були вручені Гнибіді О.А. та Мамуці Н.В.; за сумлінну бездоганну працю, значні досягнення у навчанні і вихованні --  педагогам Великоновосілківської районної станції юннатів Колбасіній Т.П., Пічахчі О.Ф., Ракову Ю.В. Великоновосілківська районна станція юних натуралістів відзначена подякою за внесок в екологічне виховання дітей.

Цей урочистий захід відбувся напередодні  великого православного  свята – Вербної неділі, тож учні Піддубненської ЗОШ показали зі сцени, як у давнину святкували українці цей день. 

Три дні фестивалю були насичені цікавими заходами. Програма включала «Еко-квест», закладення саду дружби, «Брейн-ринг», «Пісенне коло навкруги великого багаття», екскурсію до регіонального ландшафтного парку «Краматорський», дискотеку. Закінчився фестиваль концертом в надзвичайно теплій, дружній атмосфері. Діти з різних куточків області представляли свою малу Батьківщину, розповідали, чого навчаються в своєму позашкільному закладі. Привернув до себе увагу виступ вихованців райСЮН Явтушенко Олександри, Майдикової Насті, Маліч Юлії. Усі учасники фестивалю, переможці конкурсів отримали сертифікати та подарунки від організаторів.

Але найголовніший результат фестивалю – прекрасні враження від спілкування з однолітками, бажання і надалі пізнавати й берегти рідну природу.

Великоновосілківська районна станція юних натуралістів