Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що з 3 травня розпочалася додаткова реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання. Вона буде тривати по 19 травня 2017 року.

Хто має право проходити реєстрацію в даний період?

Окремі категорії осіб, які не мали можливості зареєструватися для участі в зовнішньому оцінюванні в основний період. До них відносяться:

  1. Учасники антитерористичної операції;
  2. Особи, які проживають на тимчасово окупованій території (Автономна Республіка Крим, м. Севастополь) або в населених пунктах, зазначених у переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення або переселилися з них.

Детально ознайомитися з інформацією радимо на сайті Донецького РЦОЯО в розділі «Додаткова сесія 2017»  http://test.dn.ua/index.php?do=static&page=static&page=dopsesiya .

Документи для реєстрації можна відправляти як поштовим відправленням, так і в електронному вигляді на нашу електронну скриньку rc.donetsk@testportal.gov.ua .

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання буде проходити з 3 по 12 липня 2017 року.

Донецький регіональний центр оцінювання якості