Традиція перемагати!

20 квітня творчий колектив Великоновосілківського професійного  ліцею прийняв участь у гала–концерті обласного огляду конкурсу самодіяльної художньої творчості у професійно – технічних навчальних закладах Донецької області та у фіналі виставки-конкурсу науково-технічної юнацької творчості «Техно-Україна. Techno-UA», і виставці–конкурсі писанкарства «Слобожанська писанка» у Дворці металургів у м. Маріуполь.

Для того, щоб стати переможцем, потрібно довго і наполегливо працювати. Нам до цього не звикати! Результат очевидний, тільки перші місця! Дипломами переможців нагороджені агітбригада Великоновосілківського професійного ліцею «Крок у майбутнє» з літературно – музичною композицією «Якщо діти благають – гармати мовчать!», та родинний вокальний ансамбль у складі Мотузко Наталі, Мотузко М.О. та Єгорової О.А. та театрального колективу ліцею,які представили глядачам елемент традиційного українського обряду «Весільна свічка».

Дипломом І ступеня нагороджений колектив педагогів та учнів за розвиток творчої ініціативи та популяризацію мистецтва писанкарства на сході України під час проведення обласного фестивалю -  естафети «Від писанки до писанки» в номінації «Креативна комбінована модель «Великоднє яйце».

Диплом переможців також був наш у конкурсі науково-технічної юнацької творчості «Техно-Україна. Techno-UA», адже особливої уваги журі та глядачів заслужили вироби з металу. Це фуршетний стіл (виготовлений з блоку ГАЗ - 53, поршня з шатунами ЗІЛ-130, скла з трактора МТЗ-80), піскоструй, пристрій для барбекю та макет плуга.

Цього року вперше до м. Маріуполь поїхали не лише учасники конкурсів та їх наставники, але й найкращі учні ліцею, а стало це можливим завдяки підтримці голови Великоновосілківської районної ради Сергія Дмитровича Кирилова,  який  надав нашому колективу комфортабельний автобус для поїздки.

Фото: