Запобігти. Врятувати. Допомогти!

У Великоновосілківському районі державна служба з надзвичайних ситуацій постійно проводить комплекс заходів щодо популяризації служби порятунку  рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». 

З нагоди Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля в Великоновосілківській ЗОШ № 2 І-ІІІ ст., Великоновосілківській гімназії з ЗОШ І ст. Великоновосілківським РВ ГУ ДСНС України у Донецькій області проведено День цивільного захисту. Заходи проведено з метою практичної підготовки осіб і фахівців загальноосвітнього закладу, діяльність яких пов'язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту. В ході проведення заходів залучено 2 одиниці пожежної техніки з розгортанням  робочої лінії, організовано навчальну евакуацію учнів шкіл та гасіння умовної пожежі з рятуванням потерпілого; показ аварійно-рятувального обладнання та лекція приурочена до «Дня цивільного захисту».

Також з дітьми проведено тематичні бесіди, щодо недопущення пожеж від дитячих пустощів з вогнем та правил поведінки при знаходженні вибухонебезпечних предметів.

Служба ДСНС Великоновосілківського району

Фото: