Нам пишуть. На радість дітям

Дозвілля дітей молодшого віку, які проживають  на північно-західній околиці села Времївка, в останній час стало більш корисним, веселим і змістовним.. Тут почав діяти дитячий розважально-спортивний комплекс «Панденятко».

Розпочалась добра справа перед тогорічними виборами депутатів органів місцевого самоврядування  з ініціативи місцевого жителя Михайла Січака (батька трьох дітей). Фінансову підтримку надали кандидати в депутати селищної ради. Тоді на краю вулиці Мічуріна був підготовлений майданчик на місці покинутих осель, зораний і очищений від каміння (ця робота ще триває), висаджені грецькі горіхи та квіти. Зараз тут працює декілька атракціонів, обладнана крита пісочниця, встановлені лавки для сидіння. Найближчим часом з’являться інші розважальні об’єкти, туалет і таке інше. Незважаючи на те, що будівельно-монтажні роботи зусиллями ініціатора і його однодумців тривають, дітлахи  вже є там частими гостями (у тому числі і мої двоє правнуків). Інколи цей трохи віддалений куточок села відвідують разом зі своїми матусями і бабусями по 20-25 дітлахів.

Великі плани є у Михайла і на майбутнє.  Він виграв проєкт ПроООН на металевий паркан 2-метрової висоти, яким буде огороджене міні-футбольне поле, з’явиться волейбольний майданчик, а навколо цих ігрових об’єктів проляже бігова доріжка. З часом територія комплексу «Панденятко» поповниться деревами декоративних порід.

Добре, що така благородна справа підтримується громадою, підприємствами, організаціями, небайдужими людьми. Хочеться, щоб цей куточок села став потрібним як малюкам, так і дорослим.

І .І. Житник, ветеран праці, с. Времівка.